Alabama

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Alabama

Nieruchomość na sprzedaż w Alabamie.

Alabama graniczy na północy z Tennessee, na południu z Florydą i Zatoką Meksykańską, na zachodzie z Missisipi i na wschód z Gruzją.

Rok 2018 był rokiem lukratywnym dla rynku nieruchomości w całym kraju. Większość państw promuje się dzięki połączeniu lepszej gospodarki i wyższych płac.

Birmingham jest najlepszym miejscem do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Alabamie. Miasto Birmingham leży u podnóża majestatycznych gór Appalachów. Jest to najbardziej zaludnione miasto w stanie i hrabstwie Jefferson County.

To było jedyne miasto na świecie, które miało trzy elementy potrzebne do produkcji stali, która jest wapieniem, węglem i rudą żelaza. W ciągu ostatnich 40 lat Birmingham stało się ważnym ośrodkiem dla dzisiejszych dużych branż, takich jak budownictwo, banki usługowe, wydawnictwa i badania medyczne. Nic dziwnego, że miasto zyskało miano magicznego miasta.

Birmingham jest najlepszym miejscem do życia w stanie Alabama i jest to bardzo dobre miejsce na zakup nieruchomości na sprzedaż w Alabamie. Ma tętniące życiem centrum, rosnącą społeczność i światowej klasy restauracje oferujące wyjątkowe doznania kulinarne dla mieszkańców i turystów.

Jeśli nadal szukasz niskiego ryzyka i stabilnego rynku nieruchomości. Większość nieruchomości na sprzedaż w Alabamie kosztuje od 80 000 do 100 000 USD.

Ten przedział cenowy jest popularnym miejscem dla inwestorów o różnym poziomie doświadczenia. Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Birmingham.

Rynek nieruchomości w Montgomery został uznany za jeden z najlepszych w Stanach Zjednoczonych. Miasto ma niską stopę bezrobocia. To jest mieszkanie do wynajęcia. Koszty utrzymania są o 5% niższe niż średnia w USA. Trendy na rynku nieruchomości w Montgomery wykazują wzrost o 3% rocznie w stosunku do średniej ceny sprzedaży i wzrost o 3% średniego czynszu za miesiąc. Trendy na rynku nieruchomości w Montgomery to wzrost sprzedaży domów mediany o 3% w ciągu ostatniego roku.

Domy jednorodzinne są najczęstszym rodzajem mieszkań na rynku nieruchomości w Montgomery, stanowiąc 69,62% mieszkań w mieście. Inne rodzaje domów dominują na rynku nieruchomości w Montgomery duży kompleks mieszkań lub apartamentów o wysokim standardzie (18,06%), dwupoziomowe apartamenty, domy przekształcone w mieszkania lub inne małe osiedla mieszkaniowe (7,00%) i kilka domów w zabudowie szeregowej i innych przypadkach załączniki (3,12%).

Średnia cena nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż w Alabamie wynosi nieco ponad 83 000 USD. Oznacza to, że możesz uzyskać minimalny czas.

Ceny domów w tym czasie są niezmienione, więc nie będziesz brać pod uwagę wysokiego uznania, ale nie martw się o to, że cena twojego następnego przejęcia będzie o 10% wyższa. Nieruchomości w Montgomery Alabama to dziś okazja, a wartości nieruchomości prawdopodobnie pozostaną stabilne.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 13625

Sprzedaż Dom wiejski, Alabama, Mobile, Mobile, 12041 West Oak Court

836,729.68PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

2200 m²
3 sypialnie 2 kąpiel w pożądane zachód Mobile. Dom na University of South Alabama. Wiele dodatków, w tym wiele rogu, 2 garaż i pokój zabaw (może być 4...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB